People & environment

Kennismanager - Hydraulica
Lien Neyens
Lien.Neyens@evolta.be

Alle partijen betrekken

Wat mijn hart sneller doet slaan? Tot een oplossing komen waarin alle betrokken partijen zich kunnen vinden.

Projectingenieur - Technisch ontwerp & aanbestedingsdocumenten
Dries Wauters
dries.wauters@evolta.be

Strijden voor de overwinning

Zowel met mijn Evolta-team als met mijn badmintonteam – heerlijk.

Projectleider
Nicolas Ruzette
nicolas.ruzette@evolta.be
Projectmedewerker - Stedenbouw & RO
Brecht Sabbe
brecht.sabbe@evolta.be

De steun van mensen om me heen

Als ik dat voel, kan ik de wereld aan. Zelf steun ik en supporter ik dan ook vurig voor mijn favoriete voetbalclubs.

Projectingenieur - Hydraulica
Andrei Fedichev
Andrei.Fedichev@evolta.be

Kleine of grote hulp, maakt niet uit

Wanneer ik anderen kan helpen, ben ik zelf ook gelukkig. En als daar risico’s bij komen kijken, probeer ik deze eerst en vooral aan te pakken en weg te werken.

Project bekijken
Projectmedewerker
Koen De Neve
Koen.deneve@evolta.be
Projectmedewerker - Landmeetkunde, Milieu, Technisch tekenen
Mischa Verstrepen
mischa.verstrepen@evolta.be

De Evolta-familie

Ik evolueerde binnen het bedrijf van consultant naar mijn huidige functie – met de steun en de open armen van de hele Evolta-familie. Wat ik er zo leuk aan vind? De projecten waar ik veel tijd in gestoken heb tot leven zien komen – en trots zijn op het resultaat.

Projectingenieur - Hydraulica, Milieu
Ine Colman
ine.colman@evolta.be

Je kan er altijd iets moois maken

Hoe jammer de situatie ook – als je kan relativeren, kan je er altijd iets moois van maken. Wat mijn leven daarnaast nog mooi(er) maakt: zowat alles dat met water te maken heeft (hydraulica, waterbeheer en -infiltratie …), dansen, katten, wandelen en natuur.

Project bekijken